دانشگاه آزاد اسلامی واحد اوز

قابل توجه استادان و دانشجویان محترم دانشگاه آزاد اسلامی اوز:

با توجه به افزایش مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان های استان فارس و موافقت مسئولان مربوطه برای حفظ سلامت استادان و دانشجویان محترم به اطلاع می رساند:

۱- امتحانات به صورت مجازی خواهد بود.

۲- تمامی امتحانات به صورت تستی یا تشریحی یا ترکیبی از هردو خواهد بود و نیازی به حضور استاد و دانشجویان در دانشگاه نخواهد بود.

۳- امتحانات از روز شنبه ۳۱ خردادماه طبق کارت ورود به جلسه آغاز می شود.

۴- تغییر تاریخ سایر روزها در کارت امتحان قابل مشاهده است و تغییرات احتمالی اطلاع رسانی می شود و روزانه نیز خود دانشجو بروزرسانی تغییرات را مشاهده نماید.

۵- استادان و دانشجویان محترم حتما فایل ها و فیلم های آموزشی را مشاهده نمایند.

۶- تمامی امکانات نرم افزار word مانند تایپ فرمول و دیگر موارد خواسته شده در تایپ سئوالات قابل دسترسی بوده و می توان از فرمول ها نیز استفاده کرد.

۷- برگزاری امتحان مجازی تشریحی نیز امکان پذیر خواهد بود.

۸- با توجه به این که سئوالات تستی طرح شده برای هر دانشجو به طور تصادفی برای دانشجو نشان داده می شود و حتی گزینه ها تغییر می کند بنابراین با توجه به نوع زمانبندی امتحان امکان سوء استفاده به حداقل رسیده و جای نگرانی نیست.

۹- دانشجویان می بایست در هنگام پاسخگویی از عدم قطع اینترنت و داشتن کامپیوتر و موبایل سالم مطمئن بوده تا در حین پاسخگویی با مشکلی مواجه نشوند.

۱۰- دانشجویانی که به هر دلیل امکانات لازم از قبیل موبایل و کامپیوتر مناسب در دسترس ندارند به آموزش اطلاع دهند.

۱۱- امتحان در سایت دانشگاه آزاد اسلامی اوز (www.iauevaz.ac.ir)  پس از ورود به سامانه آموزش و پنل کاربری دانشجو در قسمت آزمون آنلاین (چندگزینه ای) برگزار می شود.

۱۲- دانشجویان دیگر واحدها که امتحانات آنها حضوری می باشد و مرکز اوز را برای طرح تعاون دانشجویی انتخاب کرده اند می توانند طبق برنامه خود به دانشگاه آزاد اسلامی اوز مراجعه نموده و امتحان دهند.

۱۳- کارت ورود به جلسه برای بدهی زیر پانصد هزار تومان باز خواهد بود.

 تلفن امور شهریه 07152517972 و امور مالی 07152516762 می باشد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اوز